Organisma attīrīšana man palīdzēja atgūt figūru! Mana figūra atkal ir lieliska!


Gabriela savas kāzas saplānoja līdz katram sīkumam. Protams, viņa savās kāzās vēlējās izskatīties vienreizēji, tādēļ meklēja, kas viņai varētu ātri palīdzēt atgūt lielisku figūru. Draudzene rekomendēja BodyDrain – Gabrielu tas izbrīnīja, cik ātri tas iedarbojās. „Mana ķermeņa līnijas kļuva izteiktākas, un es jūtos lieliski.“ 


Man rekomendēja BodyDrain®

Biju dzirdējusi par organisma attīrīšanu, kas palīdz ātri tikt vaļā no sārņiem, toksīniem un šķidrumiem. Badošanās un nopietnas diētas tanī dzīves posma man bija pilnībā nepieņemamas. Tādēļ, kad draudzene rekomendēja izmēģināt skandināvu BodyDrain detox plānu, kuru agrāk nebiju mēģinājusi, uzreiz piekritu“, – saka viņa. Gabriela bija patīkami pārsteigta, kad viņas figūras līnijas kļuva izteiktākas, savukārt āda kļuva jaunāka un skaistāka. „Es jūtos lieliski un kleita man der ideāli“, – stāsta Gabriela.


Rekomendēju visiem

Gabriela turpina lietot BodyDrain organisma attīrīšanas tabletes un rekomendē tās lietot arī citiem. „Tas ir lielisks veids, ja vēlaties atgūt daiļās ķermeņa līnijas. BodyDrain ideāli piemērots pirms atvaļinājuma vai pirms kāda sevišķa notikuma, piemēram, kāzām“, – viņa saka.


Kādēļ svarīgi attīrīt organismu?

Kad noris dabiskie vielmaiņas procesi, organismā izveidojas nevajadzīgas vielas – toksīni, sārņi, pārlieku liels šķidrumu daudzums. Katru dienu organismam ir jālikvidē aptuveni 2 kilogrami nevajadzīgu vielu, kuras tiek pārstrādātas caur aknām un no organisma tiek izvadītas caur nierēm, ādu un zarnu traktuJa palēninās dabiskās aknu, nieru, ādas, gremošanas sistēmas funkcijas, kļūst neticami grūti tikt vaļā no dažiem liekajiem kilogramiem, ir sarežģīti izdaiļot savas ķermeņa līnijas pat arī ievērojot diētas un badojoties.


Oriģināls skandināvu organisma attīrīšanas kurss – BodyDrain

BodyDrain ir uztura bagātinātājs, kas tiek izgatavots Zviedrijā. BodyDrain tablešu sastāvā ir rūpīgi izpētītu un zināmu augu ekstrakti, piemēram, sparģeļi, artišoki, pienenes, nātres, mārsila ekstrakts, selerijas, ceļmallapu sēklu un cigoriņa sakņu pulveris, kuros ir ļoti daudz šķiedrvielu. Ir sen zināms, ka artišoki palīdz uzturēt normālu aknu darbību un zarnu trakta stāvokli, palīdz attīrīt organismu un palīdz izdalīt gremošanas sulu. Tādēļ artišoki palīdz saglabāt normālu organisma detoksikācijas funkciju. Kad organisms ir attīrīts no dažādiem atkritumiem, ir vieglāk nomest lieko svaru.


BodyDrain tabletes varat iegādāties VISĀS lielākajās aptiekās un internetaptiekās un ražotāja interneta mājas lapā www.newnordic.lv


UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.