TRAUSLI UN PLĀNI MATI? NEKRĪTIET PANIKĀ

Reklāma

Hair Volume™ – daudzus APBALVOJUMUS ieguvusi un pētījumos pierādīta matu kopšanas produktu līnija no New Nordic, kas ļauj baudīt biezākus, kuplākus un skaistākus matus. Beauty In & Out™ matu kopšanas sērija sastāv no vitamīniem un kopšanas līdzekļiem, kas satur vienas un tās pašas aktīvās augu aktīvās sastāvdaļas, kas pabaros matus gan no iekšpuses, gan ārpuses.


KUPLĀKI, SKAISTĀKI UN SPĪDĪGĀKI MATI

GODALGOTA

matu kopšanas līnija


VESELA GALVAS ĀDA UN MATI

Godalgotais Hair Volume™ ŠAMPŪNS satur ābolu sidra etiķi, kam ir unikāla īpašība dziļi attīrīt, stimulēt galvas ādu un atjaunot pareizu pH līdzsvaru. Tas nesatur SLS/SLES sulfātus un silikonus. Šampūns ir bagātināts ar dabīgām eļļām, kas piešķir tiemzīdainu maigumu, kādu parasti sniedz silikoni. Hair Volume™ ŠAMPŪNS piešķirs matiem kuplumu, mīkstumu un spīdumu.


MĪKSTI UN SPĪDĪGI MATI

Godalgotais Hair Volume ™ KONDICIONIERIS satur ābolu un prosas ekstraktus un aminoskābes, kas viegli atjauno bojātus matus, piešķirot tiem apjomu, spīdumu un mīkstumu. Jūs uzreiz redzēsiet, cik mīksti un spīdīgi kļūs jūsu mati. Tajā pašā laikā mati labāk uzņems aktīvās sastāvdaļas no citiem matu kopšanas līdzekļiem. Tas papildina Hair Volume ™ Šampūna iedarbību.

SERUMS MATU SPĪDUMAM

Godalgotais Hair Volume™ SERUMS ir noslēdzošais pieskāriens jūsu matu kopšanas procedūrai. Aromātiskie seruma pilieni atjauno un kopj matu šķiedras, vienlaikus nodrošinot spīdumu un apjomu. Lai iegūtu labākos rezultātus, lietojiet pilienus uz mitriem matiem.


KLĪNISKI PIERĀDĪTAS TABLETES MATIEM

Godalgotas un pētījumos sertificētas matu tabletes. Hair Volume ™ tabletes darbojas no iekšpuses – nodrošina barības vielas galvas ādai un matU

folikuliem, kur veidojas mati. Tās atur kosas, prosas ekstraktus, aminoskābes L-cisteīnu un L-metionīnu, varu, biotīnu, cinku, kā arī ābolu ekstraktu, kas satur bioloģiski aktīvo vielu procianidīnu B-2. Cinks un biotīns palīdz uzturēt normālu matu stāvokli. Kosas ekstrakts ir silīcija avots. Aminoskābe L-cisteīns ir daļa no matu keratīna. Hair Volume™ - skaisti, kuplo un spīdīgi mati. Tikai 1 tablete dienā.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAISTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.


ĪPAŠI KONCENTRĒTA - MATU MASKA

JAUNUMS Hair Volume™ atjaunojošā matu maska ir paredzēta, lai atjaunotu matu mitruma līdzsvaru, mirdzumu un spīdumu. Maskas sastāvā ir ābolu ekstrakts, kokosriekstu eļļa un hidrolizēts rīsu proteīns, kas palīdz atjaunot matu mitruma līdzsvaru un stiprināt matu visdziļākās šķiedras – tas īpaši nepieciešams bojātiem matiem, lai atgūtu veselīgu un skaistu matu izskatu. Piemērots visiem matu tipiem un garumiem.


Jūs varat iegādāties oriģinālos New Nordic Hair Volume™ matu kopšanas produktus

aptiekās, internetaptiekās un ražotāja interneta veikalā www.newnordic.lv vai pasūtot pa tālruni 67113130.