Biezpiens. Šo produktu tradicionāli pilda pīrādziņos. Lai izcepts biezpiens nekļūtu birstīgs, gatavojot pildīšanai, to sajauc ar olas dzeltenumu (var piejaukt arī visu olu). Biezpienam mēdz pievienot kanēli vai vaniļu, kā arī rozīnes, nelielus ābolu gabaliņus.
Ievārījumi, džemi. Parastu ievārījumu vai džemu nepavisam nav vienkārši iepildīt pīrādziņos, šī masa ir jāpadara biezāka, un to panāk, pievienojot rīvmaizi, sagrūstus sausiņus, sakapātus riekstus. Ja blakus garšu nevēlas, tad var pievienot kartupeļu miltus – cepoties tie ievārījumu sabiezinās, bet, pildot pīrāgos, gan būs ko noņemties.
Āboli. Var izmantot gan palielas svaigu ābolu šķēles, gan mazus kubveida sagrieztus gabaliņus. Lai tie pēc smalcināšanas nenobrūnētu, var viegli apslacīt ar citronu sulu. Parasti mēdz pievienot arī nedaudz cukura, lai pildījums būtu saldāks, it īpaši tad, ja izmanto paskābus ābolus. Šie augļi pildījumā labi sader ar kanēli, ar nelielu daudzumu sarīvētas šokolādes, ar riekstiem, magonēm, rozīnēm, sarīvētu apelsīnu vai citronu miziņu. tāpat var pievienot ķirbju skaidiņas, bumbieru gabaliņus, upenes, dārza mellenes, ķiršus, aprikozes un pat nedaudz sarīvēta vai mazos gabaliņos sagriezta ingvera. Interesanta kombinācija sanāk arī tad, ja pievieno rīvētus burkānus.
Bumbieri. Šos augļus diemžēl reti izmanto pīrādziņu pildījumiem, tie ir ļoti aromātiski un gardi. Bumbierus nomizo, izgriež serdes, sagriež gabaliņos. Šis auglis pildījumā lieliski sader ar vaniļu. To dažādot var, pievienojot kokosriekstu skaidiņas, magoņu sēkliņas, riekstus vai – pavisam neparasts variants – šķipsniņu labas, maltas kafijas.
Upenes. Šīs ogas ir garšīgas arī vienas pašas, taču interesantāk sanāk, ja tās noskalo, nožāvē un sajauc ar sarīvētu šokolādi, kam var pievienot nedaudz cukura. Interesantu garšas noti piedos, ja tam visam pievienos smalki sakapātu piparmētras lapiņu.
Zemenes. Zemenes iepildīt ir grūti, jo tām cepot izdalās daudz sulas. Tāpēc jāizvēlas nelielas ogas (jo nav vēlams sagriezt gabaliņos) un tās jāsajauc ar kartupeļu cieti. Šīs ogas labi sader kopā ar biezpienu, rabarberiem, avenēm, šokolādes skaidiņām.
Ķirši. Šīm ogām ir izteikti spēcīga garša, taču daudz sulas – tāpat kā zemenēm. Lai to novērstu, ķiršus noskalo, izņem kauliņus un tad sajauc ar cukura–kartupeļu cietes maisījumu. Uz puskilogramu ogu ņem 70–80 g cukura un 1 ēdamkarotei (15 g) cietes. Pīrādziņu malas ir ļoti rūpīgi jāaiztaisa, jo citādi cepoties sula līdz sabiezēšanai iztecēs laukā.
Plūmes. Augļus nomazgā, applucina ar verdošu ūdeni, novelk miziņas, izņem kauliņus un sagriež nelielos gabaliņos. Pieliek nedaudz cukura un kanēļa un pilda pīrādziņos.
Banāni. Interesanti, ka šis visai pliekani saldais auglis pēc cepšanas iegūst skābenu piegaršu, un tas, gatavojot pildījumu, jāņem vērā. Banānus nomizo, sagriež gareniskās šķēlēs un pēc tam – kubiņos, sajauc ar cukuru, var pielikt vaniļas cukuru vai dabisko vaniļu. Šie pīrādziņi jālieto silti, atdzisušiem pildījums iegūst skābāku garšu un paliek tumšāks.
Žāvēti augļi. Šim mērķim noder rozīnes, žāvētas aprikozes, melnās plūmes un vīģes, kaltēti ķirši, dzērvenes un citas ogas. Tās vajag applaucēt ar verdošu ūdeni, nožāvēt un tad izmalt caur gaļasmašīnu vai sasmalcināt ar blenderi. Rezultātā sanāks plastiska masa, kuru viegli iepildīt pīrādziņos. Šai masai var pievienot arī kokosriekstu skaidiņas, rīvētu apelsīnu vai citronu miziņu, sasmalcinātus riekstus vai svaigu ābolu gabaliņus.
Rieksti. Ņem jebkurus riekstus – valriekstus, lazdu riekstus, mandeles utt. – liek blenderī, pievieno biezu cukura sīrupu un sastrādā biezenī. Tas ir ārkārtīgi garšīgs, taču smagnējs pildījums. Lai to padarītu vieglāku, var piejaukt rozīnes vai sagrieztas žāvētās aprikozes. Riekstu masa lieliski sader arī ar biezpienu, rīvētiem āboliem, saputotiem olu baltumiem, medu. Var aromatizēt ar rumu vai citu smaržīgu stipro alkoholisko dzērienu, kanēli vai rīvētu citrusaugļu miziņu.
Magoņu sēkliņas. Tās vispirms ir jānovāra nelielā daudzumā piena, pēc tam vairākas reizes jāizmaļ gaļasmašīnā, tad pēc garšas jāpievieno cukurs, un pildījums ir gatavs. Tam var arī piejaukt sakapātus riekstus, rozīnes, žāvētas aprikozes. Magoņu masa labi sader arī ar biezpienu un āboliem.
Skābenes. No šī lapu dārzeņa var vārīt ne tikai zupu vien. Skābenes pārlasa, noskalo, nožāvē, sagriež strēmelēs un nedaudz pakarsē uz pannas sviestā – tikai nedaudz, lai tās nekļūtu par zaļu biezeni... Tad uz pīrādziņa mīklas gabaliņa uzkaisa kārtiņu cukura, uzliek skābenes un atkal uzkaisa cukuru, tad pīrādziņu aizdarina. Starp citu, skābeņu pildījums lieliski saskan ar biezpiena mīklu.
Vārītais krēms. To pildīšanai gatavo kā parasti – var ņemt jebkuru recepti – tikai savāra biezāku nekā pieņemts, lai būtu vieglāk iepildīt. Ja negribas ņemties, tad vārīto krēmu var ievietot ledus gabaliņu formā, sasaldēt saldētavā un tad likt pīrādziņos. Vārītā krēma masai var pievienot arī sasmalcinātas mandeles – tās piedos īpašu aromātu.
Iebiezinātais piens. Lai to pildītu pīrādziņos, neattaisīta kārba vispirms ir pāris stundas jānovāra ūdenī, lai saturs sabiezētu. Iegūto masu var sajaukt ar sadrupinātiem cepumiem – jebkuriem, sākot no «selgas» un beidzot ar «Dāmu pirkstiņiem». Tiesa, sanāks ļoti, ļoti saldi.
Šokolāde. Pīrādziņā var ievietot vienkārši šokolādes gabaliņus, bet var arī tos papildināt ar ogām – upenēm, avenēm, zemenēm.