Stāsta, ka šāda pastēte tikusi pasniegta pēdējam Krievijas caram Nikolajam II. Pretēji lielākajai daļai pastēšu tās gatavošanas procesā aknas nevis cep, bet vāra.
Nepieciešams:
Garšvielas pie vārāmā ūdens:
Aknām novelk plēvi un sagriež 2–3 ēdamkarošu lieluma gabalos, ievieto bļodiņā, pārlej ar pienu un novieto uz stundu ledusskapī – tas aknām piedos maigāku garšu. Pēc tam aknas izņem no piena, noskalo.
Sīpolus un burkānus nomizo, noskalo. Sīpolus sagriež 4 daļās, burkānus – pabiezās šķēlēs.
Katlā ielej ūdeni un pievieno garšvielas – tās, kuras ir gabaliņos (čili, lauru lapas, pipari, muskatrieksta gabaliņš, krustnagliņa) ievieto marles maisiņā, lai nepieliptu pie aknu gabaliņiem un vēlāk varētu izņemt no katla. Visu uzvāra, liek iekšā sīpolus, burkānus un aknas un uz nestraujas uguns vāra, līdz dārzeņi ir mīksti – sīpoliem jāsāk dalīties atsevišķās sloksnītēs – un aknas izvārījušās. Uz vārīšanas beigām piemet nedaudz sāls – ar sāli uzmanīgi, jo labāk mazāk nekā pārsālīt. Dārzeņus un aknas ar putu karoti izņem no katla.
Bļodā gabaliņos iegriež aukstu sviestu, bļodu novieto pie gaļas mašīnas un sviestam virsū maļ karstu aknu un dārzeņu masu. Vienlaikus bļodu ar sviestu groza tā, lai samaltā masa pārklātu visu sviestu. Pēc malšanas visu labi samaisa ar karoti un liek malties otrreiz.
Samaltajā masā iemaisa sasmalcinātus melnos piparus un konjaku. Pastēti pilda nelielos trauciņos, kuru saturs paredzēts vienai ēdienreizei. Uzglabā saldētavā, pirms lietošanas novietojot atlaisties ledusskapī.